Penziony u moře - Bulharsko

SEZONA 2018

Majitelé níže uvedených penzionů se těší na vaši návštěvu.  Zajišťuji veškerou komunikaci při objednání volného termínu v penzionech /bulharsko.byznysweb@seznam.cz/

 

Ceníky penzionů naleznete vždy u příslušného penzionu. Termíny nejsou pevné, přizpůsobí se vaší dovolené.Svatý Vlas -  penzion  "БЪКИ"  jednička v nabídce - penzion pod pohořím Stará planina s úžasným výhledem na moře

Penzion  je v pohoří Stará planina a zároveň u moře,ze všech pokojů úžasný  výhled na moře, vynikající horský, tak mořský vzduch. Apartmány jsou plně vybaveny, nabízejí komfortní ubytování . Majitelé penzionu jsou velmi přátelští lidé a vyžadují převážně českou klientelu.  Do penzionu i zpět zajištěn  transfer. Doporučuji i klientele s vlastní dopravou.

Penzion má  wifi připojení, parkování pod uzamčením.

PÚJČOVNA AUTOMOBILU: penzion nabízí službu zapůjčení osobního automobilu Nissan Primera pro vaše rodinné výlety za velmi nízkou cenu !!!! Půjčovna slouží POUZE pro klienty tohoto penzionu.

Majitel penzionu: pan Ivan Bakrdžiev

 

 

Sozopol - penzion /nové město/ - na skalách u moře

 

Penzion situovaný na skalách u moře, výhled na moře, pláž asi 4 minuty.Apartmány plně vybaveny. Do penzionu i zpět zajištěn transfer  nebo vynikající spojení linkovým autobusem. Doporučuji i klientele s vlastní dopravou.

Penzion má wifi připojení.

Majitelé penzionu: rodina Rusevi

 

 

_________________________________________________________________________

 

 

Máte zájem o rezervaci v některém penzionu? :

 

bulharsko.byznysweb@seznam.cz

do každého dotazu-poptávce uveďte telefonní číslo

/ tento email naleznete i u každého penzionu/
 

 

 

 


 

 

   

 

 Eva Sokolová, bulharsko.byznysweb@seznam.cz